Zespół Szkół Technicznych
w Kartuzach
im. Floriana Ceynowy

     
Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach im. Floriana Ceynowy
ul. Mściwoja II 24, 83 – 300 Kartuzy,
tel. fax. +48 58 681 16 15, www.zst.kartuzy.pl
Organ prowadzący - Powiat Kartuski


Technikum nr 1 w Kartuzach

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 w Kartuzach

REALIZUJEMY PROJEKTY

Dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb branż kluczowych gospodarki poprzez modernizację i wyposażenie infrastruktury szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego

ERASMUS+ pt. „Pandemia nas nie zatrzyma- nadrabianie strat w kształceniu zawodowym”.

BAZA I WYPOSAŻENIE

WSPÓŁPRACA
Z UCZELNIAMI

Z RENOMOWANYMI FIRMAMI


  • „LAMEL" Rodzielnice, Pępowo, ul. Gdańska 3, 83-330 Żukowo
  • „OdNowa" Grzegorz Cirotzki, ul. Gdańska 19A, 83-300 Kartuzy
  • „CSA” Sp. z o.o., ul. Rzemieślnicza 17, 83-322 Stężyca
  • „GRAHAM” z Sierakowic Buchacz Sp. J., ul. Wojska Polskiego 2, 83-340 Sierakowice
  • „HIRSTON” Sp. z o.o. , ul. Bursztynowa 2, 83-304 Przodkowo
  • „MIŁOSZ” Mirosław Miłosz, ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy
  • AG-AUTO POMOC DROGOWA Katarzyna Grzenkowicz, ul. Wojska Polskiego 28, 83-340 Sierakowice
  • AKANT Marzena Krawczyńska, ul. Szpitalna 49, 83-332 Dzierżążno
  • ANRO-TRADE sp. J. Roman Walder Teresa Walder, ul. Oliwska 58, 80-209 Chwaszczyno
  • AUTO EXPERT Krzysztof Turko, ul. Kościerska 11, 83-300 Kartuzy
  • AUTO MIRAS Handel i Usługi Motoryzacyjne Mirosław Makurat, Pępowo ul. Gdańska 62/63, 83-330 Żukowo
  • AUTO SERWIS DUNST Sławomir Dunst, ul. Węglowa 6, 83-300 Kartuzy
  • AUTOMARK Krzysztof Markowski, ul. Zacisze 1A, 83-300 Kartuzy
  • AUTO-NAPRAWA Andrzej Konkol, Łapalice, ul. Krótka 17
  • Auto-Serwis "MAT-CARS" Mateusz Grzebyta, 83-300 Kartuzy, ul Chmieleńska 31
  • Backmann Volmer Technology Sp. z o. o. , ul. 3-go Maja 25, 83-330 Żukowo
  • Bell-Dom Sp. z o.o. Borowiec 122 , 83-328 Sianowo
  • BEYER Andrzej Beyer, ul. Dąbrowa 51, 83-311 Goręczyno
  • DIAGNOSTYKA I NAPRAWA SAMOCHODÓW inż. Bogusław Baranowski, ul. Sędzickiego 16, 83-300 Kartuzy
  • DIESEL SERWIS KASZUB Piotr Myszk, ul. Kościerska 1A, 83-300 Kartuzy
  • DRAWEX Sp. z o.o. Sp. K. 83-330 Małkowo, ul. Gdyńska 31
  • ELAS-POL s.c., Niestępowo, ul. Raduńska 40B, 83-331 Przyjaźń
  • ELWOZ Budownictwo Sp. z o.o., ul. Szklana 44, 83-334 Miechucino
  • ENERTECH Wiesław Lidzbarski, 83-304 Przodkowo, ul. Rubinowa 14
  • F.H.U. „MysterElektro" Tomasz Szwelnik, ul. Ogrodników 10, 83-344 Somonino
  • FH DOMEX Waldemar Domaros, 83-300 Kartuzy, ul. Dworcowa 16
  • Firma Handlowa Wiesław Rejter, 83-300 Kartuzy, ul. Łąkowa 46
  • Firma Handlowo- Usługowa Chmurzyńscy S.C. Irena Chmurzyńska Krzysztof Chmurzyński,
  • Klukowa Huta, ul. Długa 5A, 83-322 Stężyca
  • Firma Handlowo Usługowa Mański Krzysztof, ul. Banińska 6a
  • Firma Handlowo Usługowa MELA Amelia Gliwa, ul. Sportowa 39, 83-311 Goręczyno
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "LUMEN" Bogdan Ramczyk , 83-340 Sierakowice, ul. Jeziorna 32
  • Firma Handlowo-Usługowa "PUŁAP", Smolniki 9a, 83-341 Gowidlino
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Marek Szczesny, Borkowo ul. Kartuska 5a, 83-330 Żukowo
  • Firma Mielewczyk spółka jawna, ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno
  • Firma Ogólnobudowlana Marian Bulczak, Bącka Huta 11, 83-334 Miechucino
  • Firma Produkcyjno-Handlowa Grzegorz Wydrowski, ul. Bielińskiego 2, 83-300 Kartuzy
  • FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA “IN BUL” Mirosław Bulczak, Migi 3, 83-340 Sierakowice
  • FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWO HANDLOWA „ALSAT” Krzysztof Karpus, ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Żukowo
  • Firma Wielobranżowa Usługowa Handlowa SILPOMP Ryszard Młyński, 83-340 Sierakowice, ul. Ceynowy 9
  • FOTO WIEŻA JACEK Maria Plebańczyk- Wyrostek, ul. Pańska 1, 80-844 Gdańsk
  • FPH ABA Aniela Bladowska, 83-300 Kartuzy, ul. Rynek 6
  • Fryzjer Zbigniew Mielewczyk, ul. Dworcowa 6, 83-300 Kartuzy
  • GEO-BUD Adam Szymichowski, ul. 3 Maja 2/2, 83-300 Kartuzy
  • Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska", 83-330 Żukowo, ul. Gdańska 38
  • HEST MEBLE Henryk Starosta, 83-340 Sierakowice, ul. Lęborska 33
  • IMPEROL Przedsiębiorstwo Rodzinne s.c. M.R.Schwabe, 83-340 Sierakowice, ul. Łąkowa 25
  • Inpro S.A. ul. Opata Jacka Rybińskiego 8, 80-320 Gdańsk-Oliwa
  • IR-PORT Piekarnia- Cukiernia SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY Irena Potrykus, ul. Chmieleńska 4, 83-324 Brodnica Górna
  • JARTRANS Jarosław Ulenberg, Kawle Górne 32A, 83-304 Przodkowo
  • KAMELEON Sp. z o. o. w organizacji, Puzdrowo 15c/2, 83-340 Sierakowice
  • Kompleksowe Usługi Budowlane "Zaborowski" Henryk Zaborowski,
  • Żuromino 18, 83-323 Kamienica Szlachecka
  • Kowalstwo Artystyczne "MARKUS" Marek Myszka, Staniszewo 37, 83-328 Sianowo
  • LIS Sp. z o.o. Sp. k. 83-340 Sierakowice, ul. Wiejska 7
  • LUKS-HAUS Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Kaczmarek, Sianowo 2B, 83-328 Sianowo
  • MAG Fotografia Sp. z o.o. , ul. 3 Maja 11, 83-300 Kartuzy
  • MAK- DACH Zakład Ogólnobudowlany Arkadiusz Makowski, ul. Do Raju 3, 83-311 Goręczyno
  • Mar Dan Elektro, ul. Nowe Osiedle 1/3, 83-300 Kartuzy
  • MARKOWSKI-INSTALACJE SANITARNE I GRZEWCZE, ul. Majkowskiego 9, 83-300 Kartuzy
  • Mechanika Blacharstwo Lakiernictwo Zenon Mański Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, ul. Ks. Dr Bernarda Sychy 2a, 83-340 Sierakowice
  • MECHANIKA POJAZDOWA BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO POMOC DROGOWA Kazimierz Myszk,
  • Węsiory, ul. Kartuska 13, 83-320 Sulęczyno
  • MECHANIKA POJAZDOWA I ŚLUSARSTWO Henryk Regliński, ul. Wolności 6B, 83-314 Somonino
  • MECHANIKA POJAZDOWA Zenon Richert, Kawle Dolne 5a, 83-304 Przodkowo
  • METALOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY, ul. Gdańska 34, 83-300 Kartuzy
  • MK KONSTRUKCJE METALOWE Tomasz Kuchta, ul. Kartuska 17E, 83-332 Dzierżążno
  • MŁYNAPIEK Sp. zo.o. ul. Sambora II 11, 83-316 Gołubie
  • MURKAM Leon Czerwiński, Kawle Dolne, ul. Rzemieślnicza 87, 83-340 Przodkowo
  • NASZ-DACH Kazimierz Mejer, 83-322 Stężyca, ul. Damroki 4
  • P.H.U. Akma s.c. Kwiaciarnia Goździk ul. Rynek 4, 83-300 Kartuzy
  • P.P.H.U. ARTSTAL s.c. Andrzej Regliński & Piotr Regliński, ul. Wolności 37B, 83-314 Somonino
  • P.P.H.U. DACHMUR Daniel Drywa, ul. Mikołaja Kopernika 7A, 83-340 Sierakowice
  • P.P.H.U. ELHAD SULĘCZYNO Daniel Hapka, ul. Kaszubska 7, 83-320 Sulęczyno
  • P.P.H.U. MARKAZ Marek Gojtowski, ul. Brunona 12, 83-300 Łapalice
  • PBHU BUD-DOM EUGENIUSZ WALASZKOWSKI, ul. Osiedlowa 13, 83-314 Somonino
  • PHU "DOMASZK" Andrzej Domaszk, 83-304 Przodkowo, ul. Gdańska 1A
  • PIEKARNIA CUKIERNIA Bernard i Jacek Jarzembińscy, ul. Świętojańska 20, 83-400 Kościerzyna
  • Piekarnia Janca S.j. ul Kartuska 3a, 83-304 Smołdzino
  • POMOC DROGOWA Mechanika Diagnostyka Blacharstwo Roman Szuta, ul. Widna 13, 83-300 Grzybno
  • PPH "Stalprofil" Henryk Mejna, ul. Szlak Kaszubski 8, 83-334 Miechucino
  • PRACOWNIA MEBLI STYLOWYCH Ireneusz Zwara, 83-333 Chmielno 1A
  • Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak, Szklana 44k/Sierakowice, 83-334 Miechucino, ul. Wita Stwosza 31A/31, 80-312 Gdańsk
  • Przedsiębiorstwo Budowlane GÓRSKI Sp. z o.o. Spółka komandytowo-akcyjna,
  • Przedsiębiorstwo Handlowe "AS" s.c. 83-300 Kartuzy, ul. Piłsudkiego 19
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Adam Gdaniec, ul. Kościuszki 17, 83-300 Kartuzy
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Piotr Damps "DAMEL", ul. Podgórna 19, 83-300 Kartuzy
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „INVEST-METAL” Jan Plichta, ul. 3-go Maja 13, 83-300 Kartuzy
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe „ELUS” Kazimierz Hinc, Leszek Kuźma sp. j., ul. Kościerska 1A, 83-300 Kartuzy
  • Przedsiębiorstwo Usługowe "EL-PL" T. Tusk, Z. Kuczkowski, K. Hinc s.c. , ul. Słoneczna 10D, 83-300 Kartuzy
  • ROKOKO Adam Mejer, Leźno 59A, 80-298 Gdańsk
  • Salon Fryzjerski "ASIA" ul. Gdańska 18, 83-300 Kartuzy
  • Salon Fryzjerski Emilia Szymańska "KRATKA" 83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 6c
  • Salon Fryzjerski GLAMOOR Anieszka Młyńska, ul. Słupska 2/22c, 83-340 Sierakowice
  • Salon Fryzjerski SYLWEK Sylwester Gizela, ul. Gdańska 7, 83-300 Kartuzy
  • Salon Urody "UROK" Kornelia Pyka, ul. Przy Rzeźni 10, 83-300 Kartuzy
  • SELMECO Wiesław Kaczmarek, ul. Adama Asnyka 2, 84-239 Bolszewo
  • SEWABUD Usługi Ogólnobudowlane Adam Serkowski, Kolonia 73 D, 83-328 Sianowo
  • SOMBUD "Hotel Pod Orłem", 83-300 Kartuzy, ul. 3-go Maja 10
  • Stencel Cukiernia Sylwia Stencel, ul. Kartuska 15, 83-340 Sierakowice
  • Stolarstwo Meblowe „BIR” Łukasz Bir, ul. Kartuska 51A, 83-334 Miechucino
  • Studio Fryzjerskie "NATALIA" Natalia Sobisz, ul. Kartuska 4, 83-324 Brodnica Górna
  • Studio Fryzjerskie Barbara Tutkowska-Hinc, ul. Klasztorna 2A, 83-300 Kartuzy
  • Studio Fryzjerskie Efekt Anna Bir, ul. Przedszkolna 1, 83-340 Sierakowice
  • SUMA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Wysoka 54, 89-600 Chojnice
  • ŚLUSARSKI ZAKŁAD USŁUGOWY Wiesław Krueger, ul. Siemiana 7, 83-314 Somonino
  • Technika Grzewcza i Sanitarna SANI-TECH Jakub Gollnau, ul. Szkolna 13, 83-307 Kiełpino
  • Transport Samochodowy, Zakład Krawiecki "KASTEL" Katarzyna Stencel, ul. Dambka 27, 83-314 Somonino
  • TRUCK & TRAILERS, 83-340 Sierakowice, ul. Polna 28
  • Usługi Budowlane Henryk Szyca, 83-323 Borucino 11
  • Usługi Budowlane Jan Kulaszewicz, Borucino 6A, 83-323 Kamienica Szlachecka
  • Usługi Budowlane Marian Klawa, ul. Sienkiewicza 11, 83-330 Żukowo
  • Usługi Budowlane Michał Skorowski, os. J.Dambka 21, 83-314 Somonino
  • Usługi Elektromechaniczne Tadeusz Kitowski, ul.Wzgórze Wolności 11A, 83-300 Kartuzy
  • Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Rulis, Jelonko 12, 83-340 Sierakowice
  • Usługi Ogólnobudowlane Henryk Sychta, ul. Sambora 12, 83-340 Sierakowice
  • Usługi Ogólno-Budowlane Jerzy Strongowski, ul. Kartuska 43, 83-332 Dzierżążno
  • Usługi Pomiarowo Kontrolne Urządzeń Elektrycznych A. Ustowski, ul. Sienkiewicza 10, 83-330 Żukowo
  • Usługi Remontowo-Budowlane "SŁOŃCE" Sylerster Niklas, ul. Mściwoja II 16, 83-300 Kartuzy
  • Usługi Stolarskie Klamrowski Jacek, Reskowo 71A, 83-334 Miechucino
  • USŁUGI STOLARSKIE Zenon Lis, Tuchlino 50, 83-340 Sierakowice
  • Usługowy Zakład Elektroinstalacyjny Andrzej Richert, Grzybno, ul. Nad Potokiem 1
  • Usługowy Zakład Elektroinstalacyjny Zdzisław Piekarski, ul. Leśna 23, 83-340 Sierakowice
  • USŁUGOWY ZAKŁAD ELEKTRYCZNY Andrzej Richert, Grzybno, ul. Prokowska 24, 83-300 Kartuzy
  • Warsztat Samochodowy Mechaniki i Blacharki "MECHANIK" Zbigniew Jurecki, 83-300 Kartuzy, ul. Cicha 8
  • WiZo Karol Hilbrycht, ul. Kościerska 11, 83-300 Kartuzy
  • WODJAR Jarosław Brylowski, ul. Ceramiczna 1, 83-314 Somonino
  • WROŃSKI Sp. z o.o., Sp. Komandytowa, Leszno ul. Słoneczna 1, 83-307 Kiełpino
  • Z.H.U "ELEKTROMAJSTER" Eugeniusz Piekarek, ul. Gdyńska 43, 83-330 Żukowo
  • Zakład Budowlany Rafał Lehman, ul. Starowiejska 62, 83-307 Kiełpino
  • Zakład Budowlany Zbigniew Zaborowski, Klukowa Huta, ul. Długa 11, 83-322 Stężyca
  • Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Anita Czerwińska, Kosowo, ul. Dolna 10, 83-304 Przodkowo
  • Zakład instalatorstwa elektrycznego Edmund Niklas, ul. Abrahama 12a, 83-300 Kartuzy
  • Zakład Krawiecki DANER Danuta Krieger, ul. 3 Maja 28A, 83-300 Kartuzy
  • Zakład Ogólnobudowlany MARKBUD Marek Lewańczyk, Nowy Tuchom, ul. Gdyńska 106, 80-209 Chwaszczyno
  • Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „WENTA” Marian Wenta, ul. Chmieleńska 34, 83-300 Kartuzy
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY Zielke, ul. Raduńska 12, 83-322 Stężyca
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNY Paweł Stencel, ul. Lęborska 35, 83-340 Sierakowice
  • ZAKŁAD STOLARSKI „KA-STOL” s.c., ul. Szpitalna 18C, 83-332 Dzierżążno
  • ZAKŁAD STOLARSKI I GALERIA KASZUBSKA Henryk Szulfer, ul. Rzemieślnicza 5, 83-323 Kamienica Szlachecka
  • Zakład Stolarsko-Tapicerski Andrzej Brzeski, Garcz, ul. Podgórna 19, 83-333 Chmielno
  • Zakład Transportu Leśnego TRANSBÓR Zbigniew Węsierski-Tesen, ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy
  • Zakład Usług Elektromechaniczynych Daniel Byczkowski, ul. Siemiana 2, Somonino
  • Zakład Usług Elektryczno- Budowlanych Sławomir Byczkowski, ul. Dąbrowa 17, 83-311 Goręczyno
  • ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH Mariusz Szymichowski, ul. Klasztorna 14/5, 83-300 Kartuzy
  • Zakład Usług Ogólnobudowlanych SZTYK-BUD Jan Labuda, Bukowo 1, 83-340 Sierakowice
  • ZAKŁAD USŁUG STOLARSKICH Andrzej Brylowski, ul. Słowackiego 28, 83-300 Kartuzy
  • ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH mgr inż. Jan Kostuch, Garcz, ul. Kartuska 44, 83-333 Chmielno
  • ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „FORMOTO” Mieczysław Formela, ul. Wyzwolenia 26, 83-332 Mezowo
  • ZENAD Adam Cichosz, Węsiory 19a, 83-320 Sulęczyno